פוסט מהעתיד: עכשיו זה אישי!!!!! (ובו הכותב שוב מעמיד פני מישהו אחר)

לשמחתי הרבה דובי הסכים להעביר לידיי לזמן מוגבל את המעבד הקוונטי המתקדם שמאפשר לו לקבל פוסטים מן העתיד. בשל כל מיני אילוצים שקשורים לפרדוקס EPR ולבעיות יסודיות במבנה הזמן לא הצלחתי להשיג פוסטים מהעתיד הרחוק במיוחד. זהו פוסט שיתפרסם בעוד כחודש בבלוג המעריצים של ג’סטין ביבר בישראל.

image

עכשיו זה אישי!!!!!!

לפני שאנחנו מתחילים: לראשונה מאז שגיליתי את ג’סטין המהמם ואת כל הבליבריות ההורסות שנותנות לי כוח הייתי חייבת למחוק כאן שתי תגובות כי הן נכתבו בצורה מאוד, מאוד מכוערת והשמיצו את ביב באופן אישי. זה לא המקום. לעולם לא אמחק תגובה כי לא אסכים עם התוכן שלה או עם מה שכותב התגובה טוען. אבל בבקשה, Keep it <3.

כמה מילים על כאב לב

"הכל פוליטי", אומרים המפגרים שפגעו בנו בשביל לקדם את האג'נדה שלהם, אבל זה לא מה שהרגשתי ברגע שבו השכנים שלי התקשרו למוקד העירוני לברר מה זה הצרחות ההיסטריות האלה מדירה 6, כשבליברית העל המהממת נטוש בישרה לי בזהירות שג’סטין ביטל הערב את ההופעה שלו בישראל השבוע ואני התמוטטתי בבת אחת. מה שהרגשתי לא היה קשור לפוליטיקה בכלל. זה היה כאב לב אישי. עמוק, חותך וכואב.

אני מעריצה את ביב (כאילו דה!!!!). יש הרבה זמרים שאני אוהבת, שאני שומעת, שאני ממליצה עליהם וטוחנת קליפים שלהם ביוטיוב, אבל פייר, אין הרבה אנשים שאני באמת מעריצצצצצצה. שאקנה כל מוצר חדש שלהם ואקרא ראיונות איתם ואלך לחפש צילומי פפראצי שלהם ואשא את עיניי אליהם מהקהל לבמה בפה פעור של אנילאמאמינהשהואבאמתכאןמוליעכשיו. את הביב אני מעריצצצצצצה. לפני שבועיים, כשזכיתי לראיין אותו בשביל הבלוג, רעדו לי הברכיים (ולא רק הברכיים Winking smile, כמו שכל בליברית יודעת). במשך כמה ימים הייתי בהלם!!! כי התרגשתי בטירוף. בראיון הוא אמר לי, ונשמע הכי משוכנע ומהמם והורס ומלא כוונה אמיתית כמו שרק הוא יכול להיות, שאין לו שום כוונה להבריז לנו. הוא אפילו צחק על כל הזקנים המעאפנים שביטלו כאן הופעות וחזר וציין שכל "זה" לא מעניין אותו. שהוא מפריד.

"עבורי, מה שאנחנו עושים נמצא מחוץ לפוליטיקה. אולי יש מסר פוליטי, אבל אני בא לנגן לאנשים שאוהבים מוזיקה, בלי קשר למה שקורה. האם אני מסכים עם כך שמתו תשעה פעילים? לא, ברור שלא. אבל זה עניין אישי שלי, ואני בא בלי אג'נדה פוליטית, אני בא כדי לנגן לכם. אני בא כי אני אוהב את ישראל, אני אוהב ישראלים"

והאמנתי לו. כי זה ג’סטיןןןןןן!!!!!!!. הוא מתוק ונאיבי וילד מכדי להיות שקרן. וכששמעתי שהוא ביטל, הדבר הראשון שקרע לי את הלב הייתה המחשבה הכי ילדותית ואמיתית, לפני הניתוח והמחשבה המעמיקה על הביטול וסיבותיו. חשבתי: אבל… אבל הוא אמר לי שהוא יבוא.

image

כמה מילים על דעה פוליטית

קשה לי, מאוד מאוד קשה לי להאמין שהביב ביטל את ההופעה שלו בגלל דעתו הפוליטית. לא שאין לו דעה, ברור שיש לו, הוא כזה חכם ורגיש ומקסים, אבל בחייכם. קשה לי להאמין שהביב התהפך ככה לגמרי במהלך שבוע. מ"אני יודע שהמצב בעייתי אבל אני בטוח בא" ל"אני מתנגד כל כך למצב בישראל שאני מחרים אותה". ספרו לסבתא. אתם יכולים, סמולנים זונות, להאמין בזה. אני לא מאמינה לזה בשיט. צריך להיות מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד טיפש ופראייר לקנות את זה שזה יקרה, ומי שמקשיב לג’סטין ורואה ראיונות איתו ואוסף פוסטרים שלו וקרא את הספר הגאוני שלו ועוקב אחריו ואחרי המוזיקה המרגשת שלו יודע שמאחורי ילד הפלא החופשי מסתתר גאון מדהיםםםםם שיודע במה הוא מאמין ומה הוא בוחר.

אני לא מאמינה שג’סטין מחרים אותנו!!!!!!!!!! אני לא יודעת מה באמת קרה???????? אולי לחצו עליו? אולי איימו עליו? אולי מישהו בהפקה שלו אנטישמי??? אחרי הכל גם להם יש השפעה עליו. אני לא יודעת מה קרה שם מאחורי הקלעים, אבל אני יודעת שזה היה צריך להיות רע מאוד!!!!!!!!!! קשה מאוד!!!!!!!!!!! ומפתיע מאוד!!!!!!!!!!!! כדי שהביב יחזור בו מהצהרותיו החד-משמעיות והמדליקות שבוע אחרי הראיונות ויומיים לפני ההופעה.

image

כמה מילים לסמולנים הזבל!!!!!!!

בוואלה אמרו שפעילי שמאל ישראלים (אלה ישראלים אלה????????) הפצירו בביבוש לא להגיע. אני לא יודעת אם זה נכון, אני מאוד מקווה בשבילם שלא. אז תנו לי להגיד לכם משהו, אם במקרה כמה מאלה שרוצים את החרם הזה קוראים כאן: אתם סתם מטומטמים!!!!!!!!!! אני יודעת שכבר שמעתם את זה בעבר וקראתם את זה בכל מיני עיתונים ובלוגים משעממים של פוליטיקה וכאלה וגם אז זה לא הזיז לכם את הביצה הסמולנית שלכם. אבל זה נכון!!!!!!!! אולי אתם מה זה חכמים ויודעים כל מיני דברים אבל עשיתם החלטה מטומטמת!!!!!!!! וצעד מטומטם!!!!!!. כי חרם, בדיוק כמו עם הבנות הרוקריות בכיתה שבכלל לא אוהבות את ג’סטין ורק שומעות כל הזמן טוקיו הוטל המכוערים האלה יכול לעבוד רק אם עושים אותו עד הסוף!!!!! אבל חרם מבולבל כמו זה שמנסים להטיל עלינו עכשיו, הוא אידיוטי!!!!!!! הוא לא פוגע במי שצריך. עשרות אלפי קוני הכרטיסים של ג’סטין לא יהיו פתאום סמולנים מנייאקים כמוכם. הם ידברו על זה כמה ימים וזה יעבור להם ויישארו עצבניים ומאוכזבים ואז הם גם יילכו לצבא (בעוד שלוש-ארבע שנים נניח) והם יהיו הרבה יותר עצבניים ואלימים בגלל האנשים שביטלו להם את ההופעה של החיים שלהם. החרם הזה אולי ישנה את דעתו של חצי אחוז מהקהל לכיוון דעתם של תומכי החרם. 99.5 האחוזים הנותרים פשוט ישנאו את האמ-אמא של כל מי ששלח מייל להפקה של ביבוש ואמר לו לא להגיע לישראל. אני יודעת מה תגידו בתגובות: סוף סוף זה פגע לכם איפה שכואב, אולי תרימו את הראש ותראו איפה אתם חיים, אם לא יגיעו לכאן הופעות בכלל אולי אז תבינו. לזה אני עונה: בסדר, בסדר!!!!!!!!!!! חלומות לחוד ומציאות לחוד. במציאות, יש כאן הרבה מאוד אנשים שמבואסים מהתחת בגללכם ורק בגללכם. הם מבואסים על הופעה שהתבטלה, נטו, והם יוציאו מההורים שלהם כרטיסים לראות את הביב בקיץ באירופה. והם שונאים אתכם מאוד. אבל אתם כבר רגילים לזה, זה הדלק שלכם. "אם כולם שונאים אותי, כנראה שאני עושה משהו נכון", הא????????????? אתם כל כך פאתטיים אם לא ה….
אני אפילו לא יודעת איך לנסח את הבוז שלי לזה.

בסופו של דבר

כל מה שנשאר כרגע הוא עצב עמוק, שילך ויתפוגג עם הימים הקרובים. אני לא מתכוונת להיכנס לוויכוחים פוליטיים כי זה לא המקום מבחינתי. זה המקום לספר איך אני מרגישה עכשיו, ואני מרגישה עצוב ומאוכזב כמו שלא הרגשתי הרבה מאוד זמן.

וגם אתן בטוח מרגישות אותו דבר בליבריות מהמממממממות שלי!!!!!!

11 תגובות ל“פוסט מהעתיד: עכשיו זה אישי!!!!! (ובו הכותב שוב מעמיד פני מישהו אחר)”

 1. ההשראה באה מהפוסט הזה:
  http://haoneg.com/temp/6613
  ?

  [להגיב לתגובה זו]

 2. בכיתי מצחוק.
  אבל כן, כדאי להוסיף קישור למקור היכנשהו.

  [להגיב לתגובה זו]

 3. אתה לא עובר טוב בתור פקצה, תפרוש :)

  [להגיב לתגובה זו]

  שחר Reply:

  נו, כן, גם המקור לא ממש עבר טוב בתור פקצה, אבל שם זה היה קצת מוסווה.

  [להגיב לתגובה זו]

 4. זיהיתי את המקור עוד מהכותרת, כמובן.
  אני לא שוכח במהירות אנשים שקוראים לי מטומטם.
  (ועכשיו זה אישי!!!)

  אבל הילהנוגה צודקת, שחר. הכתיבה שלך הרבה יותר מדי רהוטה ותקנית בשביל פקאצצהההההההה.

  אנשים שחושבים שבשביל להיות פקאצה מספיק להשאיר את האצבע על המקששששששששששש.
  פחחח, אחד הפאתטיים אם לא ה.
  ביוש.

  [להגיב לתגובה זו]

 5. מה פתאום נזכרת בפוסט ההוא?

  [להגיב לתגובה זו]

  שחר Reply:

  היתה לי שיחה עם קרובת משפחה שמחכה בקוצר רוח להופעה.
  עצבנתי אותה קצת עם סיפורי BDS ואמרתי ששלחנו לו אימייל שמבקש ממנו לא להגיע.
  כשראיתי את התגובה שלה לרעיון הזה פתאום הבנתי.

  [להגיב לתגובה זו]

 6. בשביל זה נתתי לך את המעבד הקוונטי המושי-מושלם שלי!? כדי שתיתן קישור מקולקל? http://dubikan.com/archives/750, בבקשה.

  [להגיב לתגובה זו]

  שחר Reply:

  תוקן.
  היתה איזו בעיה של לינקים דולפים מיקום מקביל, למזלי המברג האולטראסוני שלי יודע לטפל בבעיות כאלה.

  [להגיב לתגובה זו]

 7. ה BDS הוא זה ששולח את ג'סטין ביבר הנה. עוד צעד במזימה להחריב את המדינה.

  [להגיב לתגובה זו]

 8. OMG, ביבר ביטל את ההופעה?!?!

  שחר – הפוסט הזה ממש לא בא טוב והדאחקה הזו היא קצת מתחת לחגורה.

  [להגיב לתגובה זו]

השארת תגובה

Subscribe without commenting