תשע שנים

תשע שנים ויומיים מאז שישבנו במקום תל אביבי קטן וצנוע, כזה שבו את האוכל התימני מלווה חצי גולדסטאר או שוט של וודקה קפואה, ואני בפלצנות אלכוהולית שאפיינה אותי כל כך אז עד שקשה להגיד איפה היא התחילה ואיפה אני נגמרתי טרחתי ללמד את הבארמן איך להכין לנו מרטיני אמיתי על בסיס ג'ין, מביך את עצמי ואותה.

תשע שנים ויום מאז שהתעוררתי בשישי בבוקר ונסעתי באוטובוס מפותל מסלול לעבודה כדי להעביר את הזמן, מתפלא איך מצאתי את עצמי יושב בדירה המעופשת שלי צמוד לטלפון ומחכה לצלצול או מתלבט אם להתקשר. קבענו משהו למוצאי השבת שלמחרת.

תשע שנים מאז שזה קרה, תשע שנים ביחד.

תשע שנים פחות כמה שבועות מאז שכתבתי לעצמי על יומן נייר, Now that we found love what are we gonna do with it. תשע שנים פחות כמה שבועות מאז שהתחלתי להגיד "החברה שלי", תשע שנים פחות כמה חודשים מאז שהצלחתי סוף סוף להשמיט את המרכאות האלה.

אחר כך היו משברים, ברור שהיו, תשע שנים, אי אפשר בלי, וכשהגעתי לטיפול בדיוק התחילו לשדר את הסופרנוס אחרי חודשים של הייפ אינטרנטי, ואני השתעשעתי קצת, ובמבוכה אמרתי לפסיכולוגית שאני כאן בגלל "בעיות בזוגיות" והמרכאות חזרו, בגדול. כי מי שכבר חשב שהבדידות היא מצב קיומי ממהר להקיף במרכאות, רק ליתר ביטחון. אולי היא עזרה ואולי לא, אבל עברנו את זה. את זה ואת האחרים. והמרכאות נשרו, מהחברה ומהזוגיות ומהחתונה ומאישתי.

חמש שנים פחות חודש וחצי מאז החתונה, תשע שנים מאז ההתחלה. והזמן עוזר לנו למחוק את כל מה שהפריד ביני לביני, ביני לבינה, בינינו לבין החיים – מרכאות עקשניות או פלצנות אלכוהולית נפוחה. לא הכל יותר קל ככה, לפעמים אני מתגעגע למרכאות ההן, אבל הן אינן, אלה החיים שלנו, של שנינו, שלושתנו, עוד מעט ארבעתנו, וגם כשהם קשים הם החיים והם שלנו.

על מי אני עובד עם הכתיבה הזו בגוף שלישי?

ליאת – אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך, אוהב אותך מאוד.

6 תגובות ל“תשע שנים”

 1. פשוט. יפה.
  הלוואי שבקרוב אצלי.

  [להגיב לתגובה זו]

 2. מאת דודי קינג:

  מרגש עד העצם. מאחל לכם עוד תשעים שנים.

  [להגיב לתגובה זו]

 3. פוסט יפהפה. מעורר קנאה, מעורר מחשבה. השיר במקום. מהמקרים שברור לך שאם המבצע לא היה המבצע היית פוסל אותם.

  ואולי זה הזמן לצאת מהערפל ולספר שאני שואב אותך ב-RSS כבר זמן לא מבוטל ומבסוט על כל רגע. :)

  מברוק!

  [להגיב לתגובה זו]

 4. 16 עוד 3 שבועות.

  [להגיב לתגובה זו]

 5. אתה הכל בשבילי

  [להגיב לתגובה זו]

השארת תגובה

Subscribe without commenting