יהיה לך את זה! י”ט–מספיק חשוב

חצי שנה חלפה מאז הערב ההוא.

אתה חשוב.

חצי שנה לעזאזל!

אתה עוד זוכר את התחושה, את הרגע המדוייק, אחרי שני סיבובים ראשונים פושרים הכל התחבר מחדש, האצבעות מצאו מעצמן את האחיזה המדוייקת, המושלמת, הרגליים רקדו על המסלול, הכדורים נורו קדימה בזה אחר זה. מהר מאוד היה ברור שאין לך מתחרים רציניים.

שכרון הנצחון התגבר על כל תחושה אחרת שיכולה היתה להתלוות לערב ההוא, על הרגשת הבזבוז והגיחוך, על האכזבה הקלה למראה חלק מהאנשים שעד לאותו רגע הסתתרו מאחורי שמות מעוררי יראה, על הידיעה שהשארת ילד חולה בבית, על הפרוייקט המאיים שעוד חיכה אז בעבודה.

וכשהכל נגמר, ואחרי שקיבלת וואוצ’ר ליום כיף זוגי בספא הסמוך, אז התחיל הכל באמת.

מי זה הגומברוביץ’ הזה? מאיפה הם הפילו אותו עליך? האצבעות מיהרו למסך, העיניים מתרוצצות על פסקת הפתיחה בויקיפדיה. יהיה לך זמן להתעמק בזה אחר כך, להבין מה, אם בכלל, מסתתר מאחורי הבחירה הזו. לקרוא את פרדידורקה.

aff.Ferdy_1983

אתה עדיין חייב לעצמך את הקריאה הזו.

כבר לא נעים להסתמך על מה שהצלחת ללקט בלעדיה. גם אם אף אחד לא שם לב, בעיקר כי אף אחד לא שם לב.

אתה עמוק בפנים, כבר חצי שנה, אתה חלק מהמעגל הפנימי. אתה עדיין תוהה בינך לבינך אם הכל הוא רק מהתלה מורכבת שיצאה משליטה. אבל אתה חלק מזה, אתה ממשיך לטפס.

אף אחד כבר לא מתעלם ממך. גם לא אלה שבמעגל הבא, ובזה שאחריו.

אתה חשוב מאוד!

מישהו רומז שיש אחר כך עוד אחד, אולי אפילו שניים, שאולי אחריהם יש גם פתח למשהו עמוק יותר, שהמייסדים האמיתיים מסתתרים איפשהו ברשת האפילה.

ויש את היריבים, אולי בעצם האויבים. אתם ממעטים להתייחס אליהם ישירות, אף אחד כמעט לא נוקב בשמות. רק לעתים נדירות אתה נתקל במשהו, פליטת מקלדת, אולי מחושבת היטב. אתה אוסף את הרמזים, מצרף אותם זה לזה. התמונה מתחילה להתבהר דווקא ככל שהיא מסתעפת.

אלה הכוחות העמוקים, הראשוניים, אלה שהרשת נקרעת ביניהם מאז יומה הראשון. הם הכוחות שנאבקו זה בזה כשהדפדפנים הראשונים הפיצו את הרשת לעולם הרחב, הכוחות שהתעמתו כשנאפסטר הפציעה לרגע, הם עדיין כאן, ממשיכים במאבק התמידי הזה.

בעצם הם היו כאן עוד לפני הרשת.

הכל מתקדם, אף אחד בחוץ לא יכול לראות את זה, גם בפנים יש רק מעטים שמבינים את זה באמת. הכל מתקדם לקראת הקרב שיוכל להכריע את הכל, או לפחות את הסיבוב הנוכחי במאבק.

אתה נחוש להתכונן לרגע הזה. עכשיו אתה יודע שכל החיים שלך היו הכנה לקראתו. אתה צריך לצבור מעמד וכוח לפני שהוא יגיע.

אתה צריך להיות חשוב מספיק.

תגובה אחת ל“יהיה לך את זה! י”ט–מספיק חשוב”

  1. Into every generation a memester is born: one girl in all the world, a chosen one.

    אני עדיין מחכה להופעה של המוכר בפיצוציה, דרך אגב.

    [להגיב לתגובה זו]

השארת תגובה

Subscribe without commenting