המפלגה היא ביתך?

בואו נניח לרגע שאני מעריץ שוטה של ג'ומס, שאני ממש מתמוגג מכל הערה של אילן גילאון, שאני מתרגש מכניסתו של ניצן הורביץ לפוליטיקה, ואני מזדהה עם זהבה גלאון. בואו נניח בקיצור שאני השבוי שבמצביעי מר"צ.

או שאולי נניח לרגע שאני איזה לבני-בוי הורמונלי ששבוי גם בקסמו המסוקס של שאול מופז, ומוכן לזעוק בגרון ניחר את חזונה של קדימה ברחובות.

לחילופין אפשר לחשוב שאני מתמוגג מהחמסה חמסה המפוארת של מפלגת העבודה.

אפילו אם אחד מהתיאורים המופרכים האלה היה נכון יש מישהו שיכול לחשוב על סיבה הגיונית אחת בגללה הייתי רוצה להפוך את אתר המפלגה הנערצת עליי לעמוד הבית שלי?

בחירות 2009 ובזיקית אתרים (מר"צ), מפלגת העבודה (אין קרדיט על בניית האתר) וקומרקס (קדימה) חושבים שממש חשוב לכלול את האפשרות הזו בעיצוב האתר.

רשימת זכאים חלקית (לא ממש היה לי כוח לעבור על כל המפלגות): הליכוד (למרות שאצלם יש חטא חמור יותר לטעמי כש-likud.org.il מוביל ל-netanyahu.org.il כאילו אנחנו עדיין בעידן הבחירה הישירה), חד"ש, ש"ס, ישראל ביתנו.

4 תגובות ל“המפלגה היא ביתך?”

 1. מאת נימי דה קיד:

  בקיצור תצביע לגימלאים. נודניק!

  [להגיב לתגובה זו]

 2. הכפתור הזה נעשה חובה בכל אתר. בקטנה.
  אבל רק שאלה- חזונה של קדימה? :)
  אני מדמיין לעצמי נער צעיר ואידיאליסט צועד ברחובות רחובות וצועק (בגרון ניחר): "אני מרכז!!!!"
  לבני בוי זה מצחיק…

  [להגיב לתגובה זו]

 3. זו שאלה מעניינת בכלל, איזה אתר *כן* ראוי שיוסיף כפתור כזה.
  אתר הבית שלי במשך שנים היה גוגל' בעיקר בגלל שהוא קטן, לבן ומינימליסטי. כשעברתי להשתמש ב-Chrome, אתר הבית שלי הוא עמוד "האתרים שביקרת לאחרונה" שמגיע עם הדפדפן. למה שאני ארצה לשים עמוד *כלשהו* כעמוד בית? RSS החליף לי את הצורך בלדעת מה חדש באתר מסוים.

  [להגיב לתגובה זו]

 4. נימי דה קיד: תודה על ההצעה. באמת תודה.
  דור כהן: הכפתור הזה היה חובה פעם. עם השנים הוא מופיע פחות ופחות כי ברור לכולם שאין לו זכות קיום ברוב האתרים.
  אבנר קשתן: כן, למשתמש מתוחכם יותר הכפתור הזה הוא באמת חסר טעם, ועדיין יש בו הגיון עבור ציבור רחב מאוד של גולשים כאשר הוא מופיע באתר חדשות שמתיימר להיות מרכזי או באיזשהו פורטל מיושן ככל שיהיה.

  [להגיב לתגובה זו]

השארת תגובה

Subscribe without commenting