שיישאר כאן! עוד פעם

נו, מאז זרובבלה לא היה כאן כל כך שמח. ושוב הסייסמוגרף המוצלח הוא שמה! עם שלושה מתוך ארבעה לינקים בנושא 'כלכלה ועסקים' שמוקדשים לענייני צביקה בשור והקפה. לא שזה חסר חשיבות, ולא שאי אפשר לצאת מכאן לדיונים חשובים, מרתקים ועקרוניים, אבל שלושה מתוך ארבעה? בדיוק ביום שבו מוספי הכלכלה של העיתונים טורחים להפיק כל מיני מוספי חג מופרכים אבל מרתקים. כל עוד הבלוגוספירה תמשיך להתעסק בחדווה גדולה כל כך בעצמה יהיה קשה מאוד לשכנע מישהו ששמה! הוא מקום טוב לחפש בו חומר איכותי בעברית.

רק נסו לדמיין את הקורא הממוצע של מוספי הכלכלה, זה שדפדף בקדחתנות דרך מוסף ההכי-הכי של מעריב וערך בראש כל מיני חישובים תוך כדי, שמתעניין גם בסיפורי הצלחה ישראליים, ורוצה לקרוא קצת רעיונות חכמים לגבי השקעות. מישהו מספר לו שיש המון כתיבה מרתקת על הנושאים האלה באינטרנט, יש אפילו אתר שמרכז את החלקים היותר איכותיים. הוא מגיע, הפורמט קצת ספרטני, אבל מאוד ynet-י, רשימת ערוצים, ארבע כותרות בכל אחת. הוא מדפדף למטה, כלכלה ועסקים. קפה? צביקה בשור? מה לעזאזל רוצים ממנו? הוא כבר לא יחזור לכאן, או לשם, לשמה!שמה! אל המרחק

תגובה אחת ל“שיישאר כאן! עוד פעם”

  1. כן, זו באמת החלטת עריכה תמוהה של "שמה". גם המקבץ (אחד לא מספיק?) וגם הסיווג ("כלכלה ועסקים"? מה, "אינטרנט" זה כבר לא מספיק טוב?).

    לי בכלל מוזר שהפוסט הזה שלי, שאינו דווקא מהטובים או מהמושקעים שלי, זכה להרבה תהודה יחסית (ולהרבה כניסות), בעוד פוסטים אחרים שלי (למשל זה עם הפתרונות לפיירפוקס או על סמנטיקה בעיבוד-תמלילים) שלטעמי יותר מוצלחים/מענינים זוכים להרבה פחות תהודה.

    אכשהו, זה די טיפוסי לבלוגוספירה (ולא רק בישראל). חבל לי ש"שמה" גם נכנסים למערבולת הזו, כשהתפקיד שהם נטלו על עצמם הוא בדיוק לסנן אותה.

    [להגיב לתגובה זו]

השארת תגובה

Subscribe without commenting