אמן הציוץ הקצר – חלק ד': פרצופים מהספר

לחלקים הקודמים: א' ב', ג'

לרגע מהבהבת בפינה הימנית התחתונה של המסך התראה על דואר נכנס, העין מצליחה לקלוט את המבנה הכללי, המוכר, added you as a friend in Facebook. הוא מחייך בייאוש. לא מצליח להבין את האנשים האלה, הם לא רואים שכבר שנתיים החשבון שלו מת, חידון "איזו דמות מסקס והעיר הגדולה" מתנוסס בראשו כמצבה עגומה.

בדיוק התחיל לצאת אז עם מישהי. "בליינד יוצא לי סמנתה" אמרה לו בחיוך צופן סוד רגע לפני שקיבלה את הפרצוף החמוץ של מירנדה וטרקה את הדלת מאחוריה.

הוא שוב נזכר איך עדכן סטטוס פעם אחת ויחידה. is not going to update his status, EVER, כתב והרגיש טוב עם עצמו. לא ייבלע בקדחת המטופשת הזו. אחר כך הגיע מתיחת פנים כזו או אחרת של הממשק והסטטוס החתרני שלו נמחק. במשך שבועיים עוד התלבט אם ראוי לכתוב אותו מחדש או שעצם הכתיבה המחודשת תהווה בגידה בעקרון. בטוויטר, הוא חושב שוב, זה אחרת לגמרי, אם רק היה מצליח להסביר לעצמו למה.

אבל העכבר, כמו מעצמו, נודד בכל זאת ללשונית של הג'ימייל, חייב להציץ, לפחות יראה את השם לפני שימחק את ההודעה. Danit Moran added you as a friend in Facebook. לזה הוא לא התכונן.

זכר ימים ארוכים בספריית האוניברסיטה עולה בו, וערבים שלפני בחינות, צעידה משותפת לפיצוציה הקרובה בשביל ניירות גלגול או בשביל בקבוקי בירה. הוא לא מוחק. גם לא פותח. לעת עתה.

כמה צחק כשגילה בפעם הראשונה שהיא מבת-ים ואיך התפתל כדי למחוק את העלבון.

הוא מצייץ קישור לשיר, ממשיך ממנו לפסקול של ערבי הלימודים ההם. שלוש שנים אחורה בסך הכל, חיים אחרים, הבטחות שהופרו, תקוות שהכזיבו, הזדמנויות שהוחמצו. רק אחרי שהוא מקפצץ בכיסא לאורך Here Comes Your Man הוא אוזר את האומץ לפתוח את האימייל.

וואו!!!!

אני לא מאמינה שרק עכשיו גיליתי שאתה בפייס. אין לך מושג כמה פעמים חשבתי עליך במשך הלימודים.

אני רואה שאתה לא ממש פעיל כאן, אבל נזכרתי בך היום שוב כי מחר בערב יש לנו סוף סוף טקס חלוקת תארים, והאמת היא שעצוב לי שלא תהיה שם.

בטח מצאת עבודה בחו"ל כמו שתמיד תכננת, אבל אם לא אז יהיה ממש מגניב לראות אותך מגיע לטקס, להגיד שלום לפחות. אני וגדי מדברים עליך המון, ובדיוק חשבנו שצריך למצוא את הכתובת שלך בשביל לשלוח הזמנה (אתה בעצם הראשון שאני מספרת לו).

טוב, מקווה שאתה קורא את זה ושתוכל להגיע מחר.

אנשים שצריך להרוג: כאלה שמקצרים פייסבוק ל"הפייס"

 

המשך יבוא

3 תגובות ל“אמן הציוץ הקצר – חלק ד': פרצופים מהספר”

  1. לשורה (לפני) האחרונה: לגמרי.

    [להגיב לתגובה זו]

  2. […] הקודמים: א' ב', ג', ד', ה', […]

  3. […] הקודמים: א' ב', ג', ד', ה', ו', ז', ח', ט', י', י"א, י"ב, י"ג, י"ד, ט"ו, […]

השארת תגובה

Subscribe without commenting