אז מה קורה עם הסרט, אה?

באפריל התחלנו לצלם עם הרבה חברים טובים שהשקיעו את נשמתם, מעט מאוד כסף פרטי אותו הצלחנו לגייס ממספר משקיעים מקסימים ועם תמיכה מסיבית מאוד של גופים נוספים שעזרו לנו עם ציוד ומזון. היה לא פשוט. אני, באופן אישי הופתעתי מהגודל של הדבר הזה, אבל אני חושב שהחומרים שצילמנו יצאו מקסימים. אבל למה שאני אשפוט. תראו את הטריילר שהכנו למשקיעים בעצמכם ותחליטו.

החשש הגדול שלנו היה שלא נצליח לגייס עוד כסף, יהלי (הילדה כוכבת הסרט) תגדל וכל מה שעשינו ילך לעזאזל. לשמחתנו הרבה  קיבלנו בשורות טובות ותשובה חיובית מקרן הקולנוע הישראלי במסלול הגרילה של הקרן. זה לא הרבה כסף- המסלול כשמו כן הוא מאפשר הפקות גרילה.  לשמחתי, אנחנו כידוע סוג של מתאבדים ככה שאנחנו חוזרים לצלם כבר באוגוסט  וצריכים עדיין הרבה עזרה מחברים טובים.

הדברים הדחופים ביותר הם שלושה לוקיישנים:

  1. דירת סטודנטים של בחור צעיר, חלל אחד גדול ומוזנח, יציאה למרפסת או גג שמשקיפים אל נוף תל-אביבי.  כ- 4 ימי צילום.
  2. דירה של אמא ובת, סלון שמחובר למטבח+ חדר ילדה גדול, עדיפות לקומת קרקע ולסביבה אורבנית-  כ-3 ימי צילום.
  3. וילה עם בריכה- 1 סצנה, חצי יום צילום, צילומים מחוץ לוילה בלבד.

חוץ מזה אנחנו זקוקים בדחיפות לאיש ארט מוכשר ורעב. ומעבר לכך לכל מי שיש לו רצון לעזור בכל דבר שהוא- אם אתה קולנוען אז גם בדברים מקצועיים של צוות ואם לא אז גם בהסעות, הפקה וכו'.

מאחר וזה מסלול גרילה, אז אנחנו מחפשים כסף נוסף שיעזור לנו להעניק למי שעובד איתנו ועוזר לנו תנאים יותר הגיוניים ויאפשר לנו להשלים את הסרט. אם אתם מכירים אנשים או חברות שעשויים לרצות להשקיע בסרט, נשמח אם תראו להם את הטריילר ותפנו אותם אלינו.

רוב הפעילות שקשורה לסרט ולמה שאנחנו זקוקים לו מתרחשת בדף הפייסבוק שלנו. מסתבר שלייקים נוספים גם גורמים לחברות לתת לנו חסויות. אז נשמח לכל לייק.

https://www.facebook.com/pages/%D7%A2%D7%A9%D7%A8%D7%94-%D7%90%D7%97%D7%95%D7%96-%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%9C%D7%99/158590647532798

פניות לגבי שאר הדברים- אפשר אלי contact  @ uri-bar-on.com

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

  • משה עובדיה   ביום 2 באוקטובר 2012 בשעה 12:02

    לטעמי למרות ואף על פי שהפקת הסרט נעשתה באופן יפה ומלא בחן, עדיין יש צורך בסוג של הפקת אירוע כדי לשווק את את הסרט לאחר מכן, סרטים ישראליים לא מצליחים לרוב בישראל (למעט סרטים שהעם יכול להתחבר אליהם, כמו עספור), ואלו הנוצרים עבור החברה הגבוהה יותר ומגיעים לפסטיבל קאן לא מעניינים כל כך בארץ.

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*

Current day month [email protected] *