קול קורא

אז אני בשבוע 37. מפגש מקרי עם בחורה שאני מכירה בחיים האמיתיים וקוראת כאן העלה את הבעייתיות שבלכתוב יומן ולהפסיק אותו בפתאומיוּת. היא ראתה אותי עם הבטן ואז אמרה: אה! הבנתי למה הפסקת לכתוב. ובכן- בטן, הריון וכל מה שקשור. לקח לי עד עכשיו להפסיק לפחד מעינרע ולכתוב את הפוסט הזה, כן.

אז ראשית דיווח קונקרטי – נכנסתי להריון בניסיון השלישי,  נותרו לי שתי מנות בבנק שאני תוהה מה עושים בהן.

זה התחיל בסקפטיות רבה, המשיך בהקאות שנמשכו עד לחודש שביעי (ועוד היד נטויה, תנו לי לומר לכם), עם הפוגות נעימות. בגדול רשימת הסימפטומים שהיו לי עד כה בהריון הזה כללו: בחילות, הקאות (ירדתי חמישה קילו במשקל), צרבות שלא אפשרו לי לישון, עייפות, כאבי גב, כאבי אגן, בצקת קטנה ועוד.

אבל מי מתלונן? :)

אני מספרת את כל זה בעיקר כדי לצאת בקול קורא לנשים שנמצאות בתהליך ורוצות לתרום לבלוג, כשהתחלתי לכתוב אותו שיערתי (אופטימיות היא שמי האמצעי) שזה יקח לפחות שנה ושיהיה לי המון סיפורים לדווח עליהם והמון מידע להעביר לשמחתי זה לא לקח הרבה זמן אבל גם אני בתחושה שהבלוג עצמו החטיא את מטרתו.

הדברים שלדעתי חסרים כאן:

 • רשימת הבדיקות המלאה לפני תחילת תהליך
 • סיכומי פגישות \ רשמים מהבנקים שאליהם לא התייחסתי (אסף הרופא, הפרטי החדש של משיח, הפרטי החדש במדיקל סנטר בהרצליה, בנקים מחוץ לאיזור המרכז)
 • זרע מחו"ל! כל העניין הזה, איך הוא עובד בפרקטיקה? אני יודעת רק דברים בתיאוריה.

בכל מקרה, אשמח אם תפנו אלי עם חלקים מהמידע ואני אפרסם אותו לרווחת הכלל.
למייל: [email protected]
או בתגובות.

 

Leave a comment

4 Comments.

 1. איזה יופי! גם אני תהיתי למה הפסקת לכתוב. שמחה לשמוע שנכנסת להריון כבר בניסיון השלישי, ונחסך ממך רוב מה שחששת ממנו (שנה של ניסיונות, בררר…).

  ואשר לי, אותי כבר אפשר להוריד מהרשימות בצד, אבל מסיבות הפוכות לחלוטין משלך…

 2. אדושם, מאיפה צצו כל הבנקים הפרטיים החדשים האלה? בזמני היה רק את ד"ר רונן, ירום הודו.

 3. הי שיר-דמע: אם זה לא מפריע לך אשמח להשאיר את הקישור. יש הרבה פוסטים ישנים שלך שמאוד חשובים בעיניי. אני גם יכולה להסיר – איך שנוח לך.

  אריאלה: LOL. וגם – זה קטע של השנתיים האחרונות. גם אצלי בין הראשון לשני נולדו עוד בנקים.

 4. אין לי בעיה שתשאירי את הקישור, בשמחה. הפוסטים הישנים נשארים במקומם ולא הולכים לשום מקום. זו רק אני שנמצאת עכשיו במקום אחר.

  סתם מעניין אותי, על איזה פוסטים חשבת שיכולים להיות רלוונטיים לקהל היעד של הבלוג הזה.

Leave a Reply


[ Ctrl + Enter ]