הקיפוד מתחיל לעבוד

עברה יותר משנה מאז שחשפנו את רעיון ה"קיפוד" בערב ההשקות של מזא"ה 9. הפרויקט צובר תומכים רבים אך טרם מצאנו מקום קבוע עבורו. אנחנו מאמינים שיותר טוב לעשות מלהמתין ולכן בינתיים נקיים הקרנות ואירועים במקומות שונים שמטרתם לחבר את הקולנוע הישראלי לקהל.

אנחנו נתחיל כבר ביום שלישי הקרוב – 12.11 בהקרנה של הסרט "פרדייז קרוז" של הבמאי מתן גוגנהיים בפאב הסלונה ביפו. בעינינו, הסרט הזה הוא דוגמא לסרט שנעלם מהמסכים מהר מדי, בלי שהקהל הספיק לצפות בו, למרות שיש לו את כל הנתונים להפוך לסרט שכולם מדברים עליו- עלילה חזקה, בימוי עוצמתי, צילום מרשים, והופעה כובשת של שני כוכבים- עוז זהבי ווהינה ג'יוקנטה הצרפתיה. בסיום הסרט תערך שיחה עם הבמאי מתן גוגנהיים.

בנוסף, יוקרן הסרט הקצר והקורע מצחוק,  ג'נטלדוג של היוצר דוד שאדי. הכניסה לאירוע הראשון תהייה בחינם- יותר חברתי מקפה ב-5 שקלים, יותר זול מקולנוע ב-10…

האירועים הבאים יערכו בחודש דצמבר בשיתוף עם בית יד לבנים ברחוב פנקס 63 בתל-אביב. כל הפרטים לגבי הקרנות נוספות יופיעו בדף הפייסבוק של הקיפוד.

אם אתם תומכים ברעיון של הקיפוד, מאוד חשוב שתבואו. זה חשוב גם לנו, כי זה ייתן לנו את האנרגיה להמשיך לעבוד על המיזם הזה (שכרגע קורה בהתנדבות לגמרי), אבל זה חשוב עוד יותר גם לרעיון עצמו. ככל שיגיעו יותר אנשים ותהייה למיזם הזה יותר תמיכה והד ציבורי יש יותר סיכוי שנגיע למקום שיהיה בית חם וקבוע לקולנוע הישראלי.

אנחנו לא מאמינים שלקולנוע ישראלי אין קהל, אנחנו מאמינים שכל סרט יכול למצוא את הקהל שלו אם רק תהייה לו החשיפה הנכונה, את האפשרות להקרין לאורך זמן, את היכולת לטעות במסע יחסי הציבור של הסרט. בעינינו, זה עצוב שסרטים שהושקעה בהם עבודה של שנים, כסף ציבורי רב, ויצירתיות של כל-כך הרבה אנשים מוכשרים מוצאים את עצמם נעלמים ולא זוכים לשום הד בישראל, שהיא בסופו של דבר המדינה שבה אנחנו הכי רוצים שהסרטים שלנו יגעו בקהל.

יוצרי סרטים שסרטיהם עדיין מחכים בתור להקרנות מוזמנים לפנות אלינו ולהשתלב באירועים הבאים של הקיפוד.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*

Current day month [email protected] *