"10% ילדה שלי"- מחפש אנשי צוות לסרט

זו הפנייה שנשלחה לבוגרי החוגים השונים לקולנוע. קיבלנו כבר לא מעט פניות, ואנחנו מאוד מאושרים מזה, אבל אנחנו עדיין מחפשים אנשי צוות נוספים, אם זה נשמע לכם מעניין, שלחו לי מייל.

[email protected]

קוראים לי אורי בר-און ואני במאי, תסריטאי, מרצה לקולנוע דוקומנטרי במנשר ובוגר התואר השני באוניברסיטה. בימים אלו אני עובד ביחד עם עוד חברים על הפקת פיצ'ר עלילתי עצמאי בשם "10% ילדה שלי". הסרט מתוכנן להיות מצולם בחופשת הפסח הקרובה בין התאריכים 9-26.4. אני זקוק למספר אנשי צוות שיעזרו לי להרים את הפרוייקט. לצערי, בשלב זה של הפרויקט לא אוכל לשלם לאנשים שיעבדו איתנו על הסרט, אבל אני יכול להבטיח ש:

1. יהיה כיף.

2. יש הרבה מה ללמוד כשנמצאים בתוך הפקה של פיצ'ר.

3. ינתן קרדיט נדיב.

4. כל יום עבודה יספר ובמידה ובסופו של דבר נגייס כסף או שיהיו לסרט הכנסות הוא יחולק בין האנשים שעבדו על הסרט.

5. מי שעוזר לאחרים עוזרים לו.

תיאור הסרט:

פראני היא בת 7 והיא הבת של נועה, החברה היותר מבוגרת של ניקו. ניקו בן 26 ומת להיות קולנוען אבל אפילו את סרט הגמר שלו באוניברסיטה הוא לא הצליח להשלים. מרגע המפגש ביניהם, כשפראני מגלה לתדהמתה את ניקו במיטה של אמא שלה, ועד לסוף הסרט, הם נאלצים לסבול ולאהוב האחד את השנייה, לרוב באותו הפריים. בשנים האחרונות, יותר ויותר ילדים גדלים ב"משפחה חדשה" – משפחה שאין בה אמא, אבא וילדים הגרים בבית אחד, ויותר ויותר מבוגרים מוצאים את עצמם במערכות יחסים עם בני זוג שיש להם ילדים- האם הם הילדים שלהם? האם הם רק חצי שלהם? או אולי 10% שלהם? ההתמודדות הזו לא קלה לשני הצדדים. למציאות הזו, עד היום אין כמעט ייצוג קולנועי. הסרט "10% ילדה שלי" מציג התמודדות כזו על רגעי הקסם והעצב שבה.

אנו זקוקים לאנשי הצוות הבאים-

1. מנהל/ת אמנותי/ת + פרופסמן.

2. עוזר/ת במאי

3. מאפר/ת המסוגל/ת להיות גם מלביש/ה וגם מתקשרת טוב עם ילדים.

4. סאונדמנ/ית לימים ספציפיים.

5. תאורנ/ית/ ע.תאורן.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

טרקבאקים

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*

Current day month [email protected] *